loading...
آگهی استخدام,نیازمندی همشهری
آخرین ارسال های انجمن
کاریاب بازدید : 1647 سه شنبه 12 بهمن 1395 نظرات (0)

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در نظر دارد 108 نفر نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود را از طریق شرکت پیمانکار تامین نیرو در مقاطع تحصیلی ذیل و به شرح جدول آتی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی به صورت قراردادی از شهرستان بردسیر جذب نماید.

 افراديكه متقاضي حضور در آزمون مي باشند،می توانند برای ثبت نام از تاريخ 95/11/11تا تاریخ95/11/21به آدرس اينترنتي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتي شريف  (www.karasa.ir)مراجعه نموده و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

ردیف

مدرک تحصیلی

مقطع

محل خدمت

تعداد

توضیحات

1

مکانیک/ریاضی فیزیک و تجربی

دیپلم

بردسیر

20

خط تولید

2

کامپیوتر

دیپلم

بردسیر

8

اپراتور اتاق کنترل

3

فنی، ریاضی فیزیک و تجربی

دیپلم

بردسیر

20

کسانی که گواهینامه ویژه جرثقیل سقفی و لیفتراک دارند در اولویت هستند

4

برق صنعتی

دیپلم

بردسیر

4

برقکار صنعتی

5

مکانیک

دیپلم

بردسیر

19

تعمیرکار مکانیک

6

جوشکاری و لوله کشی صنعتی

دیپلم

بردسیر

4

جوشکار و لوله کش (دارای گواهینامه آموزشی)

7

تراشکاری

دیپلم

بردسیر

2

تراشکار (دارای گواهینامه آموزشی)

8

کلیه رشته ها

*دیپلم

بردسیر

9

نگهبان و مانیتورینگ

9

کلیه رشته ها

دیپلم

بردسیر

3

دارای گواهینامه رانندگی پایه دوم

10

کامپیوتر

دیپلم

بردسیر

6

باسکولدار

11

کامپیوتر

دیپلم

بردسیر

1

دارای 3 سال سابقه ارائه خدمات کامپیوتری

12

فنی،ریاضی فیزیک وتجربی

*دیپلم

بردسیر

9

امداد و نجات،آتش نشان و راننده آتش نشانی

13

ایمنی صنعتی

لیسانس/

*فوق دیپلم

بردسیر

3

دارای 3 سال سابقه کار ایمنی صنعتی یا ایمنی فنی


*متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ایمنی صنعتی و رشته های مشابه بوده باید حداقل دارای 6 سال سابقه کار مرتبط با ایمنی صنعتی و یا ایمنی فنی باشند

*متقاضیان امداد و نجات و... باید دارای عناوین قهرمانی یکی از رشته های ورزشی شهرستان با ارائه مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر و همچنین دارای گواهینامه معتبر برای رانندگی با خودروهای آتش نشانی باشند و ترجیحا" دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی باشند.

* متقاضیان ردیف نگهبانی باید حداقل دارای 170 سانتیمتر قد و دارای مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دال بر عضویت در یکی از تیمهای ورزشی شهرستان را داشته و ارائه نمایند

شرايط شركت در آزمون:

1-    شرایط عمومی:

1-1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

1-2-    تديّن به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرّح در قانون اساسي

1-3-    دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم غیر پزشکی

1-4-     عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقة محكوميت و سوء پيشينة كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد. (با تأييد مراجع ذیصلاح)

1-5-    عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

1-6-    داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني به تأييد امور ايمني و بهداشت شركت جهان فولاد سیرجان

1-7-     عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر ، روان گردان و...(با تایید مراجع ذی صلاح)

2-               شرایط سنی:

2-1-          حداکثر سن مجاز برای داوطلبان 26دیپلم سال(متولدین1369/11/11و بعد ازآن)،داوطلبان فوق دیپلم 28 سال(متولدین 1367/11/11 و بعد ازآن) و داوطلبان لیسانس 30سال(متولدین 1365/11/11و بعدازآن)می­باشد.

2-2-        مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

2-3-        به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای پيمانكاري شرکت جهان فولاد سیرجان­ که به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشد، يک سال و حداكثر 5 سال  به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

2-4-        شرط حداكثر سن در خصوص ايثارگران با رعايت موارد ذيل افزايش مي يابد :

2-4-1    داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين در صورت مجروحيت مدت بستري شدن و يا استراحت پزشكي آنان به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

2-4-2    داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروههاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

2-4-3    افراد خانواده شهدا و جاويدالاثرها(همسر و فرزندان)، جانبازان بالاي 25 درصد و آزادگان به ميزان 5 سال به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

2-5-        در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبان دیپلم از 32 سال نبايستي تجاوز نمايد.

2-6-         حداکثر سن داوطلبان فوق دیپلم و لیسانس با رعایت مفاد فوق نبایستی به ترتیب از 34 و 35 سال تمام تجاوز نماید.

3-        شرایط معدل:

3-1-        داشتن حداقل معدل کل 12 برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و 13 برای سایر مدارک تحصیلی

4-  شرایط مدرک تحصیلی:

4-1-        مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراكز آموزش عالي موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

4-2-         دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).

4-3-        تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

4-4-         مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظيفه و یا کارت معافیت دائم­ غیر پزشکی آنان بعد از تاریخ 95/11/21 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

5-  اولویتهای جذب:

5-1-        اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% می باشد مشروط بر این که حداقل 55% کل امتیازنفر اول پذیرفته شده در آزمون را کسب کرده باشد.

5-2-        متقاضیان شرکت در آزمون منحصرا" باید بومی بردسیر باشند. ( بومی به افرادی گفته می شود که محل تولد یا محل سکونت فعلی آنان براساس مدارک مستند حداقل طی 5 سال گذشته که به تایید شورای شهررسیده و یا محل اخذ دو مقطع تحصیلی آنها بر اساس تایید آموزش و پرورش شهرستان شهر بردسیر باشد.)

5-3-        در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

6-    نحوة ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز پنجشنبه 95/11/21 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

6-1-         مطالعة دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن

6-2-         واريز مبلغ 400.000 ریال (چهارصد هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

          *وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
تبصره 1 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.

6-3-         داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذيل را اسكن كرده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس 4×3 نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد)

·        عكس داوطلب 4×3

·        گواهي تحصيلي

·        كارت ملي

·        صفحه اول شناسنامه

·        كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غیر پزشکی براي متقاضيان

·        مدارك ايثارگري موضوع بند 2-5

6-4-         ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجوددر سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد.

6-5-       داوطلبان بايد يك هفته پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد.

6-6-         تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.

تبصره 2 : لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند.

7-    نحوه برگزاري آزمون:

7-1-          آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

7-2-   آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوري اطلاعات) و سؤالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشتة دانشگاهي مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقليت‌هاي مذهبي از پاسخگويي به سؤالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي‌شود.

7-3-   امتياز آخرين نفر پذيرفته شده نبايد از 55 درصد امتياز نفر اول كمتر باشد.

8-    توضيحات مهم :

8-1-   چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

8-2-    بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

8-3-   کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

8-4-    محل شرکت کارخانه نورد بردسیر می باشد و نحوه اشتغال و محل جغرافیایی خدمت افراد را شرکت تعیین   می کند.

8-5-      متقاضیان دیپلم بایستی ردیف مورد نظر برای حضور در آزمون را در زمان ثبت نام مشخص نمایند و هر داوطلب فقط حق انتخاب یک رشته را خواهد داشت.در صورت عدم انتخاب ردیف توسط متقاضی، حق حضور در جلسه آزمون از متقاضی گرفته خواهد شد.

8-6-      متقاضیان ردیف نگهبانی باید حداقل دارای 170 سانتیمتر قد و دارای مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دال بر عضویت در یکی از تیمهای ورزشی شهرستان را داشته و ارائه نمایند.

8-7-   متقاضیان امداد و نجات و... باید مدرک معتبر از اداره تربیت بدنی شهرستان بردسیر دارای عناوین قهرمانی یکی از رشته های ورزشی شهرستان بوده، دارای گواهینامه معتبر برای رانندگی با خودروهای آتش نشانی باشند و ترجیحا" دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی باشند.

8-8-   متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم ایمنی صنعتی و رشته های مشابه بوده و حداقل دارای 6 سال سابقه کار مرتبط با ایمنی صنعتی و یا ایمنی فنی باشند نیز می توانند برای ردیف 12 رشته های مورد نیاز ثبت نام نمایند.

8-9-   پذیرفته شدگان نهایی با توجه به راه اندازی کارخانه نورد بردسیر و با توجه به نیاز شرکت به تدریج و طی یک دوره یکساله بکار فراخوانده خواهند شد.

 

9-    دريافت كارت آزمون:

9-1-    دريافت كارت ورود به جلسه براي داوطلبان، از طريق سايت مذكور طبق كد رهگيري ارائه شده، در تاريخهاي تعيين شده امكان‌پذير است.

9-2-    آزمون درشهر بردسیر برگزار خواهد شد. محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است.

10-          اعلام نتايج آزمون :

10-1-    نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

10-2-    داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن  66560465  -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 8814
 • کل نظرات : 215
 • افراد آنلاین : 54
 • تعداد اعضا : 4715
 • آی پی امروز : 385
 • آی پی دیروز : 570
 • بازدید امروز : 9,458
 • باردید دیروز : 18,600
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 28,058
 • بازدید ماه : 576,346
 • بازدید سال : 2,785,938
 • بازدید کلی : 51,709,776