loading...
آگهی استخدام,نیازمندی همشهری
آخرین ارسال های انجمن
کاریاب بازدید : 1493 دوشنبه 02 اسفند 1395 نظرات (0)

شرکت فولاد غدیر نی­ ریز (سهامی خاص) به منظور تامین سرمایه انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط بومی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و دکتری عمومی پزشکی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روان شناختی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیرو) روزکار/نوبت­ کار) می­نماید.


آزمون در مقطع دیپلم و فوق دیپلم از بین متقاضیان بومی شهرستان نی ریز و در مقطع لیسانس و بالاتر در بین متقاضیان بومی استان فارس برگزار می شود. پذیرش متقاضیان بومی سایر نقاط کشور تنها درصورت عدم کسب حداقل ۶۰  امتیاز از آزمون کتبی توسط افراد بومی انجام می پذیرد. شرایط عمومی

۱. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳.تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۴.نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
۵.نداشتن ممنوعیت استخدام به موجب آراء مراجع قانونی
۶. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
۷.داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم.
۸.داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی برای انجام فعالیتهای شغلی
۹. داشتن حداقل ۲۰ سال تمام شمسی تا پایان مهلت زمان ثبت نام


شرایط اختصاصی

۱. داشتن شرایط و مدرک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی
۲.دارا بودن حداقل معدل کل ۱۴ برای کلیه داوطلبین
۳. حداکثر سن ۲۶ سال تمام برای متقاضیان دیپلم، ۲۸ سال برای متقاضیان فوق دیپلم و ۳۲ سال برای لیسانس و بالاتر، تا پایان مهلت ثبت نام


تسهیلات سنی

*تبصره ۱- مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می­شود.
*تبصره ۲- متقاضیانی که در شرکت­ فولاد غدیر نی ریز و یا شرکت های پیمانکاری آن اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه (به شرط پرداخت حق بیمه) یک سال و تا سقف ۵ سال به حداکثر شرط سنی اعلام شده اضافه می­شود. این دسته از داوطلبین می­بایست گواهی تأیید سابقه فعالیت در شرکت­های پیمانکار را از اداره تامین اجتماعی شهرستان  تحویل و به همراه سایر مدارک در روز مصاحبه تخصصی به همراه داشته باشند.

*تبصره- بومی شهرستان نی ریز یا استان به فردی اطلاق می­شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف: محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی شهرستان نی ریز یا یکی از شهرهای تابع استان فارس باشد .
ب: حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی) ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) داوطلب در شهرستان نی ریز یا یکی از شهرستان­های تابعه استان فارس طی شده باشد.
ج: پرداخت حداقل ۵ سال حق بیمه درشهرستان نی ریز یا یکی از شهرهای تابع استان فارس توسط داوطلب یا والدین یا همسر در ۵ سال گذشته.
۴.  محل خدمت کلیه پذیرفته ­شدگان در شرکت فولاد غدیر نی­ ریز واقع در استان فارس کیلومتر ۵۰ جاده نی­ریز – سیرجان می­باشد.


 مدارک مورد نیاز

۱. تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت ­نام که می­بایست با دقت تکمیل شود
۲. اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام
۳. اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود.)
۴.اسکن پشت و روی کارت ملی
۵. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم
*توضیح: لازم به یادآوری است که تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت میبایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت­ نام در آزمون باشد.

۵.   اسکن عکس ۴*۳ جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت­نام)
۶.  پرداخت الکترونیکی مبلغ ۳۵۰۰۰۰ ریال) معادل سی و پنج هزار تومان) به منظور ثبت­ نام از طریق سامانه ثبت­ نام

*تذکر: مسئولیت ثبت و ارسال اطلاعات صحیح در سایت ثبت‏ نام به عهده متقاضی است و امکان استرداد وجه ثبت ­نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.


نحوه ثبت ­نام و مهلت آن

۱.  متقاضیان واجد شرایط، می­بایست از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir  مراجعه و نسبت به ثبت­نام اقدام نمایند.
۲. لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه ثبت­ نام، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.


زمان توزیع کارت و آزمون

برای اطلاع از زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون و تاریخ برگزاری آن به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمائید.

*تذکر: محل برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه شهرستان شیراز می باشد.
*تذکر: همراه داشتن شناسنامه عکس­دار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می­باشد.
*تذکر بسیار مهم: متقاضیان میبایست در طول فرآیند جذب برای آگاهی از اطلاعیه­ ها و نتایج مراحل مختلف، به صورت مستمر به وب­سایت  azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمایند. عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون، موجب هیچگونه حقی برای وی نمی­ گردد.


 توضیحات فرآیند استخدام

۱.آزمون کتبی: آزمون علمی کتبی شامل دو بخش سؤالات عمومی و سؤالات تخصصی می­شود. سوالات تخصصی با توجه به ماهیت هر رشته  تخصصی و متناسب با دانش و مهارتهای مورد نیاز در آن رشته می‏باشند.
۲. آزمون مصاحبه تخصصی و روان شناختی:  نفرات برتر در آزمون کتبی به میزان  حداقل ۳ برابر ظرفیت (مشروط به کسب ۶۰ درصد نمره آزمون کتبی) به این مرحله راه پیدا می­کنند. این مرحله شامل مصاحبه فنی- تخصصی و روانشناختی در ارتباط با رشته شغلی انتخاب شده می­باشد،
۳. طب کار: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان )با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی ، جهت انجام معاینات طب کار دعوت خواهند شد.

۴.تشکیل پرونده: تشکیل پرونده (شامل استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و …) برای تاییدشدگان مرحله قبل انجام می پذیرد.

۵. شروع به کار: در صورت موفقیت­آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت عقد قرارداد استخدام آزمایشی به مدت سه ماه و شروع آموزش­های توجیهی در داخل و خارج از شرکت از پذیرفته شدگان دعوت به عمل خواهد آمد؛ عقد قرارداد استخدامی منوط به طی موفقیت آمیز دوره آموزشی خواهد بود و عناوین شغلی مربوطه نیز بعد از اتمام دوره مذکور تخصیص خواهد یافت.
*تذکر مهم: از پذیرفته شدگان نهایی به صورت تدریجی و بر حسب نیاز شرکت برای شروع به کار دعوت به عمل خواهد آمد.


  تذکرات آگهی

۱. ایثارگران از امتیازات مندرج در قانون مربوط برخوردار می باشند.
۲. بخشی از نیازهای استخدامی اعلام شده از طریق مصاحبه تخصصی با شاغلین بومی که حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی در طرح فولاد نی ریز  و یا شرکت های پیمانکاری آن داشته اند به شرط داشتن سابقه بیمه درطرح فولاد نی ریز، تامین خواهد شد. این دسته از داوطلبان از شرط سنی مندرج در آگهی مستثنی هستند.
۳. با توجه به استعلام مدرک تحصیلی از مراجع ذیصلاح به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی نامعتبر و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴. کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، ملاک عمل قرار می­گیرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.
۵. هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند

۶. شرکت­ کنندگان در زمان آزمون باید دارای مدرک تحصیلی مورد نیاز که در اطلاعیه منتشر شده است باشند.
تبصره: متقاضیان مشاغل کارشناسی می توانند با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطح ثبت­ نام کنند اما ملاک شرکت فولاد غدیر نی ریز در پذیرش نیروهای متقاضی صرفا مدرک لیسانس بوده و هیچ گونه تعهدی مبنی بر پذیرش مدارک بالاتر در زمان برگزاری آزمون و یا در زمان اشتغال به کار نخواهد داشت.

۷. مواد آزمون کتبی علمی شامل دروس عمومی) زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، هوش و استعداد تحصیلی) به میزان ۴۰ سوال و دروس تخصصی) سوالات تخصصی هر رشته) به  میزان ۶۰ سوال می­باشد. ضمناً آزمون دارای نمره منفی و بصورت چهارگزینه­ ای خواهد بود.

۸. شرکت فاقد منازل مسکونی، خوابگاه و … بوده و تعهدی در قبال اسکان مستخدمین نخواهد داشت، سرویس ایاب و ذهاب عمومی تنها برای تردد در مسیرهای سایت به نی ریز و قطرویه می باشد، شرکت برای مسیرهای دیگر تعهدی ندارد.

۹.   معاینات طب کار  و مصاحبه روان شناختی به منظور  تشخیص توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می­ پذیرد، لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می­باشد.

۱۰.  با توجه به اینکه پذیرش افراد فقط در مقاطع تحصیلی اعلام شده می­باشد، لذا پذیرفته­ شدگان نهایی می­بایست صرفاً با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرفته شده به کار درشرکت فولاد غدیر نی­ ریز مشغول شوند و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر رسته استخدامی و رده شغلی مرتبط با ارتقاء تحصیلی فرد پس از جذب از نظر شرکت مردود بوده و در این خصوص تعهد محضری مبنی بر عدم درخواست ارتقا و یا تغییر شغل اخذ خواهد شد.

۱۱.  در بدو استخدام از کلیه پذیرفته ­شدگان تعهد محضری خدمت در شغل­های تعیین شده توسط شرکت اخذ می­شود و در صورت انصراف، کلیه هزینه­ های انجام شده تا مرحله مزبور محاسبه و دریافت خواهد شد.

۱۲.  شرکت در آزمون، مصاحبه و اشتغال به کار، به هیچ وجه حق استخدام دائم برای افراد ایجاد نمی‏ نماید و تمدید قرارداد کارکنان همواره منوط به رضایت شرکت از عملکرد آنها و نیاز شرکت به تخصص انها خواهد بود و در صورت پذیرفته شدن صرفاً در رشته شغلی پذیرفته مشغول می‏شوند و شرکت هیچگونه تعهدی برای تغییر رشته شغلی و یا ارتقاء بر مبنای مدارک تحصیلی جدید ندارد.

۱۳.  در شرایط مساوی جذب داوطلبان بومی شهرستان نی‏ریز از اولویت برخوردار است و امتیاز ویژه این داوطلبان در زمان مصاحبه تخصصی لحاظ خواهد شد.


جدول نیازمندی های مشاغل شرکت فولاد غدیر نی ریز

مقطع تحصیلی ردیف رشته و گرایش تحصیلی عناوین شغلی نوبت کار ملاحظات جنسیت
دکترای عمومی (پزشکی) ۱ پزشک اورژانس / عمومی کارشناس بهداشت *
مرد
لیسانس ۲ مکانیک(سیالات،جامدات) کارشناس مکانیک

مرد
۳ برق (الکترونیک و کنترل) کارشناس اتوماسیون/ الکترونیک/ ابزار دقیق

مرد
۴ برق قدرت کارشناس برق (قدرت)

مرد
۵ مهندسی صنایع
( تحلیل سیستم ها / تولید صنعتی/ تکنولوژی صنعتی)
کارشناس برنامه ریزی / مهندسی صنایع/ تضمین کیفیت

مرد / زن
۶ حسابداری کارشناس حسابداری

مرد / زن
۷ مهندسی محیط زیست (کلیه گرایشها) کارشناس محیط زیست

مرد
۸ مکانیک (سیالات،جامدات،ساخت و تولید) سر شیفت آتش نشانی * ۳سال سابقه کار در عملیات نصب مرد
۹ مهندسی ایمنی صنعتی/ مهندسی صنایع (ایمنی) سرپرست امداد و نجات
 ۵سال سابقه کار مرتبط
کارشناس ایمنی *
۱۰ مدیریت (دولتی، صنعتی، منابع انسانی) کارشناس اداری و منابع انسانی

مرد / زن
۱۱ مدیریت بازرگانی کارشناس بازرگانی داخلی و خارجی

مرد / زن
 فوق دیپلم ۱۲ کاردان شیمی / مواد و متالورژی اپراتور آزمایشگاه *
مرد
۱۳ برق (الکترونیک، کنترل،قدرت) تکنسین برق *
۱۴ کاردان شیمی / مواد و متالورژی تکنسین اتاق کنترل احیا *
۱۵ الکترو نیک و کنترل تکنسین اتوماسیون و ابزاردقیق *
۱۶ مکانیک تکنسین مکانیک *
۱۷ فوریت های پزشکی / اتاق عمل / بیهوشی درمان گر *
دیپلم/فوق دیپلم ۱۸ برق / مکانیک اپراتور تجهیزات/حمل مواد/ استکر و ریکلایمر/
اتاق کنترل / حمل و نقل صنعتی/ متصدی انبار / تدارکات و پشتیبانی / حمل و نقل
*
۱۹  مدیریت و حسابداری اپراتور توزین / امور دفتری *
۲۰ آتش نشانی و خدمات ایمنی +   گواهی نامه پایه یک رانندگی آتش نشان *

مجموعاً به تعداد ۸۰ نفر

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 8814
 • کل نظرات : 215
 • افراد آنلاین : 52
 • تعداد اعضا : 4714
 • آی پی امروز : 272
 • آی پی دیروز : 383
 • بازدید امروز : 4,245
 • باردید دیروز : 17,794
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 4,245
 • بازدید ماه : 397,620
 • بازدید سال : 2,607,212
 • بازدید کلی : 51,531,050